Logowanie | Rejestracja | Logowanie przez Facebooka[Reklama] Kronika Fotograficzna Polskich Rajdów już w sprzedaży!

Już od dzisiaj za pośrednictwem strony internetowej www.kfpr-album.pl można zamawiać najnowsze wydanie Kroniki Fotograficznej Polskich Rajdów 2013. Tegoroczny album przeszedł sporo modyfikacji a wszystko po to, by jak najlepiej oddać piękno sportu samochodowego. Podobnie jak w ubiegłorocznej edycji albumu najwięcej miejsca zajmują Lotos Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, warto jednak podkreślić, iż tegoroczna kronika została rozszerzona o relacje z Rajdowego Pucharu Polski i Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska oraz doczekała się nowej szaty graficznej. To, co pozostało niezmienne, to najwyższej jakości zdjęcia. Zapierające dech w piersiach sytuacje, chwile radości i momenty grozy tegorocznego sezonu utrwalili czołowi polscy fotoreporterzy, zapisując ulotne chwile w twardych ramach fotograficznego kadru. Efektem pracy jest zbiór specjalnie wyselekcjonowanych, najlepszych fotografii ułożonych w harmonijną całość. Ponad trzysta zdjęć zawartych na dwustu stronach albumu zostało wydrukowanych na najwyżej jakości papierze kredowym, oprawionym w twardą okładkę. Kronika ta to nie tylko zdjęcia. Każdy rajd zawiera opis najciekawszych zdarzeń, a pierwsza trójka klasyfikacji generalnej została wyeksponowana stronami „Podium”. Dodatkowo dla zawodnika, który wyróżniał się w trakcie poszczególnych rund RSMP utworzona została odrębna strona - „Postać rajdu”. Znajdziecie także tabele z wynikami, oraz dział zatytułowany „ciekawostki”.Kronika Fotograficzna Polskich Rajdów zyskała uznanie w oczach jednego z najlepszych europejskich kierowców, trzykrotnego Mistrza Polski oraz Mistrza Francji w rajdach samochodowych – Bryana Bouffiera: -Już pierwsze wydanie KFPR pokazało, że autorzy stworzyli nie tylko solidną dokumentację całego sezonu 2012, ale także oddali ducha i piękno rajdów w Polsce. Szczerze polecam drugi rocznik KFPR z fascynującym zapisem rajdowych wydarzeń sezonu 2013. Ufam, że ten album zyska wysoką ocenę wszystkich, którzy po niego sięgną!

Rajdy to nie tylko sportowa rywalizacja, samochody, prędkość , ale przede wszystkim ludzie – mówią twórcy Kroniki Fotograficznej Polskich Rajdów: Arkadiusz Bar, Marcin Hennek, Tomasz Skrzypczak, Janusz Boruta i Sebastian Taciak. – Zawodnicy, organizatorzy, sponsorzy, dziennikarze i kibice, którzy potrafią stać w strugach deszczu i tumanach kurzu tylko po to, by wspierać swoich faworytów, podziwiać pędzące samochody i poczuć rajdową atmosferę, stając się jej częścią. Dziękujemy także naszym partnerom: Grupa Lotos S.A., Subaru Import Polska Sp. z o.o., Grande Sp. z o.o. Sp.k., bezpiecznerajdy.pl EvoTech S.C. oraz autoklub.pl, bez których KFPR 2013 nie ujrzałaby światła dziennego. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby fotografie prezentowane w albumie choć na chwilę pozwoliły Wam przenieść się na trasy odcinków specjalnych i poczuć w nozdrzach zapach spalanego paliwa. Czy nam się to udało? Oceńcie sami. Usiądźcie wygodnie w fotelach, zapnijcie pasy i ruszajcie w rajdową podróż!

Zamówień Kroniki Fotograficznej Polskich Rajdów można dokonywać za pośrednictwem strony: www.kfpr-album.pl. Cena jednego albumu wynosi 49zł + koszty przesyłki.


↑ 3


Źródło:
Dodał(a): gabrally
Data: 2013.12.03 21:30, kategoria: Newsy


Random / Losuj
comments powered by Disqus